General Filter Havak

Sertifikasyonlar

ISO 9001:2015 yönetmeliğine uygun sertifikasyona sahiptir


Sertifikasyonlar
ISO 9001:2015

Müşteriler için daha iyi hizmet ve kalite sağlama ihtiyacı, General Filter Havak’ın, imalat süreç kalitesi üzerindeki kontrolleri artırmak ve sektörlerinde en uzman olanlarını arayarak, tedarikçiye özel bir önem vermek suretiyle ürün çeşidini genişletmesine neden olmuştur.
Şirket, müşterilerine daha fazla kalite sağlamak amacıyla 2014 yılından bu yana mevcut ISO 9001:2015 yönetmeliğine uygun sertifikasyona sahiptir.

 
 
Eurovent
 
General Filter Italia S.p.a. Eurovent sertifikasını almıştır.
 
Eurovent, Avrupa Havalandırma, Hava İklimlendirme ve Soğutma Ekipmanı İmalatçıları Ulusal Birlikleri Federasyonudur.
 
Yetkisi kanıtlanmış bağımsız bir üçüncü taraf olan Eurovent, ISO 16890 standardının sınıflandırması altında olan, hassas filtrelerin de arasında bulunduğu bu ürün kategorileri için bir dizi gönüllü performans sertifikasyonu geliştirmiştir.
 
Avrupa ve uluslararası standartlara uygun testler gerçekleştirerek ürünlerin özelliklerinin teyit edilmesi önemli rakiplerle adil rekabet için koşulları sağlamaya yardım eder.
 
General Filter Italia S.p.a’nın almış olduğu Eurovent sertifikası teknik dokümanlarda bildirilen bilgilerin uygunluğunu onaylar ve şirketin, çevre sağlığı ve enerji tasarrufu arayışına bağlılığını teyit eder.